قدرتنمایی هیوندای گرنجور 2020 با آزرای باشکوهش

cover
آزرا یکی از محصولات مورد توجه و پرطرفدار شرکت هیوندای است. طراحی خیره کننده و متفاوت هیوندای آزرا 2020 به وضوح نشان دهنده ی تغییرات گسترده ی این مدل نسبت به مدل های پیشین خود است.

هیوندا آزرا که در سال 2017 از بازار ایالات متحده کنار گذاشته شد شده بود، پس از سه سال سکوت، با پایان دادن به گمانه زنی ها دوباره پا به عرصه ی میدان گذاشت .این مدل بسیار به هیوندای سوناتای جدید شباهت دارد و پیشرفت چشمگیر هیوندای از نظر طراحی را ثابت میکند. با توجه به شباهت های این مدل به سوناتای جدید، تفاوت هایی را هم از نظر سیستم نور و روشنایی و تغییراتی در قسمت جلویی اتومبیل شاهد هستیم. ظاهر تازه ی این مدل، ممکن است باعث شود شما فکر کنید این یک اتومبیل کاملاً جدید است، اما در حقیقت این یک فیس لیفت قابل توجه از خودرویی است که سه سال روی آن کار شده است.

هیوندای گرنجور 2017
هیوندای گرنجور 2020

تغییرات عظیم اعمال شده در قسمت جلویی اتومبیل، فراتر از الگوی مشبک فانتزی است، بخاطر اینکه هیوندای در کنار چراغ های اصلی، یک جفت چراغهای روشن تر LED را در بینابین جلوی پنجره ی خودرو نصب کرده است و خوشه های شفاف تر مدل قبل از فیس لیفتش را گرد است. با توجه به تغییرات ایجاد شده و تصاویر منتشر شده میتوان متوجه شد که ظاهر این مدل، تهاجمی تر و جذابتر و گیراتر از مدل پیشین است.

به طور کلی، می توانیم به راحتی نشان جنسیس را بر روی این خودرو ببینیم، زیرا طراحی بیرونی یک پرچم پریمیوم ارزشمند از برند لوکس هیوندای را ارسال می کند. وقتی که به فضای داخلی خودرو نگاه می کنیم تغییرات داخلی کاملاً چشمگیر است، زیرا ما متوجه یک سری ابزار دیجیتالی شده ایم که به صفحه نمایشگر 12.3 اینچی، برای سیستم سرگرمی متصل شده است. کنسول مرکزی برخی از کنترل های سنتی مدل پیشین را حذف کرده و این سیستم ها را در یک نمایشگر لمسی ثانویه ادغام کرده است. حتی دریچه های هوا تغییر کرده اند زیرا اکنون با ترکیب بهتر داشبورد، به وضوح باریک تر دیده می شوند. اهرم دنده ضخیم و بزرگ برای گیربکس اتوماتیک با دکمه ها جایگزین شده است تا بتوانید طراحی تمیزتری از کنسول مرکزی قسمت پایین داشته باشید.

هیوندای کره جنوبی، همچنین مشخصات فنی ای را در رابطه با پرچمدار به روز شده ی خود منتشر کرده است، که از موتور بنزینی 2.5 لیتری به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته بهره می برد. این کانسپت یک خودروی هیبریدی است که یک موتور بنزینی 2.4 لیتری را با یک موتور الکتریکی 38 کیلو وات، گیربکس اتوماتیک شش سرعته و یک باتری لیتیوم-یون ترکیب می کند. از طرف دیگر، مدل LPi 3.0 بر روی گاز مایع (LPG) کار می کند.

گرنجور آزرای 2020 که در صدر سلسله مراتب خودروهای هیوندای قرارگرفته، سرشار از زیبایی و فناوری های مدرن است، هر چیزی که از یک خودروی پرچمدار انتظار دارید در این مدل دیده می شود. چرخ های 19 اینچی، همراه با وسایلی مانند صفحه نمایش تاپ، سقف پانوراما، صندلی های تهویه مطبوع، و سیستم صوتی با 12 بلندگو، چراغهای جلوی LED و صندلی های برقی، در این خودرو ارائه شده است.

مطالب دیگر

نظرات