فراخوان های پی در پی فورد رنجر، اینبار با به روز رسانی های کربن

cover
این پروژه جدید توسط “موشن آر دیزاین” به نمایش گذاشته شده است که قابلیت های سفارشی سازی رنجر را با یک پکیج بیرونی کاملی از فیبر کربن نشان می دهد.

این وانت به عنوان یکی از منحصر به فردترین خودروهای بی نظیر آفرودی در بازار توصیف شده است. این وانت مجهز به طاقهای چرخ گسترده تر است تا بتواند با چرخ های آلیاژی مقعر 20 اینچی خود که در لاستیکهای آفرودی پیچیده شده اند مطابقت داشته باشد. همچنین مجهز به بال های جلوی کربن ، پنل های چهارم عقب و سپر عقب با اگزوز فولاد ضدزنگ میباشد.

تغییرات قابل توجهی در قسمت جلوی کامیون انجام شده است. مشبک کارخانه با یک کوره کربن با طراحی سفارشی جایگزین شده است ، همچنین دارای ورودی های هوا اصلاح شده ، دریچه های گلگیر ، اسپویلر درب اتوماتیک و دیفیوزر سپر مخصوص عقب نیز هست، که همه اینها از فیبر کربن ساخته شده اند.

ناگفته نماند که تقریبا 2 درصد از این اتومبیل ها دارای نقص در چراغ‌های عقب خود هستند که به دلیل قرار نگرفتن صحیح کانکتور الکتریکی در جای خود است ، که باعث می شود چراغ‌ها یکسره روشن باشند یا اصلا روشن نشوند. به خاطر این عملکرد نادرست ، چراغ های ترمز ، دنده عقب و راهنما درست کار نمیکنند و در نهایت خطر تصادف را بالا می برند. گفته شده که در صورت مشاهده ی این مشکل ،خریداران با مراجه به نمایندگی های این خودرو ، اقدام به رفع این نقص نمایند.

در داخل کابین این خودرو مجهز به یک فرمان تخت جدید با سطح چرمی شده و درج فیبر کربن ، و همچنین پارچه فیبر کربن شده است.

و اما درباره ی قیمت این مدل هیچ صحبت های رسمی انجام نشده است، اما به نظر می رسد که Motion R Design برای پکیج کامل (بدون داخلی چرم) 39995 پوند هزینه می کند ، که برابر با 52.500 دلار با نرخ ارز فعلی است.

مطالب دیگر

نظرات