رندری وسوسه انگیز از نسل جدید کیا سورنتو 2021

cover
تعداد کثیری از عکسهای جاسوسی و فیلم های نسل بعدی کیا سورنتو در طول این سال منتشر شده است. زیبایی شناسی طراحی کلی این خودرو به نظر آشناست ، اما در قسمت جلو و عقب خودرو تغییرات بزرگی به چشم میخورد. سازندگان این مدل شیشه جلوی تیز تری را طراحی کرده اند که با چراغ های جلویی خودرو، هارمونی و توازن بهتری دارد.

در قسمت پشتی این مدل، چراغ ها به شکل آبشاری به سمت پایین کشیده شده اند ، اگزوزها درون سپر جای دارند، و همچنین طرح کلی برای باز شدن پنجره ها دارای تغییرات واضحی است.

وقتی که عکس های جاسوسی رندر جدید و مدل موجود سورنتو را مورد مقایسه قرار می دهیم ، می شود برآورد کرد که سورنتو جدید از نظر ابعاد ، باید به اندازه ی مدل فعلی باشد. یعنی احتمالا تغییری در اندازه ی خودرو ایجاد نشده است . فرورفتگی های عقب کمی کوتاه تر به نظر می رسد ، بنابراین ممکن است کراس اوور جدید، بر روی چرخ های بلند تر سوار شود.

هنوز مشخص نیست که آیا کیا قصد دارد اصلاحات اساسی در مورد پیشرانه و نیروی حرکتی خودرو انجام دهد یا خیر. کراس اوور موجود که با پیشرانه 3.3 لیتری 6سیلندر که 290 اسب بخار ، یا چهار سیلندر 2.4 لیتری که با 185 اسب بخار مجهز شده است ، عرضه خواهد شد. گمانه زنی هایی وجود دارد که این شرکت می تواند انواع ترکیبی و پلاگین هیبریدی را اضافه کند.

در حال حاضر هیچ عکس و اطلاعاتی در مورد کابین نسل بعدی سورنتو وجود ندارد، اما می شود پیش بینی کرد که از طراحی ای شبیه به آپتیما در این کراس اوور استفاده شود. انتظار می رود که شاهد صفحه نمایش بزرگ و خوشه ای ابزارهای دیجیتالی و طراحی ای مینیمالیستی از کابین سورنتو باشیم.

انتظار عمومی این است که تغییرات کیا سورنتو در سال 2020 آغاز شود و برای سال 2021 در ایالات متحده به فروش برسد.

مطالب دیگر

نظرات