تولید کادیلاک CT6، CT6-V ماه آینده در آمریکای شمالی به پایان می رسد

cover
کادیلاک یک کمپانی اتومبیل سازی آمریکایی است که به سالانه به ساخت و عرضه ی خودروهای لوکسی میپردازد که تحت لیسانس جنرال موتورز است. دفتر مرکزی این کمپانی در ایالت میشیگان قرار دارد . این شرکت بیشترین فروش خود را در کشورهای آمریکا و کانادا دارد.

سرعت Twitch گزارش می دهد که تولید کادیلاک CT6-V ، سدان پرچمدار لوکس، به طور قطعی در ژانویه به پایان می رسد.

در ابتدا قرار بود CT6 در ژوئن 2019 متوقف شود ، اما جنرال موتورز تصمیم گرفت تولید CT6 و شورولت ایمپالا را تا پایان سال تمدید کند.

حماسه کادیلاک CT6 یکی از مواردی است که بسیاری از افراد آن را گیج کننده می دانند. این سدان در سال 2016 صحنه را به خود اختصاص داد و با یک ظاهر و طراحی زیبا و جذاب ، موجی از توانایی خود را به نمایش گذاشت ، هرچند که موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ آن با مدل پایه 2 ، خارج از این رده بندی قرار داشت.

2 سال بعد، با معرفی CT6-V ، پکیج پیشرفته 4.2 لیتری بلکینگ دوقلو توربو V8 از کمپانی کادیلاک حمایت نمود. به نظر می رسید همه چیز برای آینده CT6 روشن است ، تا اینکه کادیلاک، این پلاگین را نه تنها روی CT6 ، بلکه کل خط V با عملکرد بالا را کشید.

تصمیم به توقف تولید CT6 به معنای واقعی کلمه پیش از فروش جدید CT6-V گرفته شده است ، حتی باعث شده بسیاری از مردم این سؤال را بپرسند که چه نوع بحرانی در سالن های کادیلاک اتفاق می افتد. شایان ذکر است که تولید CT6 در آمریکا به پایان می رسد ، اما این اتومبیل در چین ،چنین سدان های لوکسی، همچنان مورد تقاضا هستند.

مطالب دیگر

نظرات