برنامه ریزی برای انجام تعهدات معوق پژو پارس اتوماتیک در هفته آینده

cover
گروه صنعتی ایران خودرو با برنامه‌ریزی و اولویت بخشی به تامین اقلام کسری و تکمیل خودروهای ناقص، تعداد خودروهای تحویلی به مشتریان را افزایش داده و برهمین اساس تعهدات معوق هر محصول را در بازه‌های زمانی کوتاه مدت به روزآوری می‌کند.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو(ایکوپرس)، با توجه به این که گروه صنعتی ایران‌خودرو با برنامه‌ریزی و اولویت بخشی تامین خودروهای ناقص را افزایش داده است و قصد دارد به زودی و به ترتیب همه تهعدات معوق خود را عملی کند؛ محصول پژو پارس اتوماتیک با عرضه و تحویل تعداد کل تعهدات معوق موجود، در هفته آینده به روز می‌شود.

دعوتنامه تمامی مشتریان برای تکمیل وجه و تحویل خودرو در هفته آینده صادر خواهد شد. بنابراین بدیهی است چنانچه به هر دلیلی دعوتنامه مشتریان محترم این محصول در هفته آینده به دستشان نرسد،‌ می‌توانند با مراجعه به نمایندگی محل ثبت نام یا دفتر فروش و بازاریابی شرکت ایران خودرو، پیگیر ارسال دعوتنامه و تکمیل وجوه خود باشند.

همچنین اعلام شده که به روزآوری تمامی تعهدات به جامانده و معوق ایران‌خودرو به مشتریان درحال انجام بوده و پس از محصول پارس، به زودی، تعهدات محصول دیگری از گروه صنعتی ایران خودرو به روز خواهد شد.

مطالب دیگر

نظرات